Helios – na dobry początek marca

04.03.2020   Autor: Redakcja
1186---417
Obie premiery, które w najbliższy piątek, 6 marca, zawitają do kin Helios, łączy pewien stopień odrealnienia. Pierwsza – „Naprzód”, to długo wyczekiwana animacja Disneya, w której nie zabraknie świata elfów, mnóstwa przygód i dużej dawki humoru. Drugi film – „Sala samobójców. Hejter”, to obraz dotykający wszechobecnego hejtu, z którym w wirtualnym świecie spotykać się można nie tylko od święta...

„Naprzód” rozgrywa się w świecie fantastycznym, gdzie dwóch nastoletnich braci (będących elfami) postanawia zbadać, czy magia wciąż istnieje. Ian i Barley otrzymują na 16. urodziny Iana zaklęcie, dzięki któremu będą mogli przywołać do życia swojego tatę. Jednak aby zaklęcie w pełni zadziałało, będą musieli odszukać mapę Manticory – legendarnej wojowniczki. Manticora to połączenie lwa, nietoperza i skorpiona. Będzie się działo!Poza rewelacyjną animacją nie tylko dla najmłodszych, widzowie będą mogli zobaczyć doskonały obraz Jana Komasy. W filmie „Sala samobójców. Hejter” Tomek, student prawa UW, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich – rodziców Gabi, przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem, planuje zemstę na Krasuckich. Wkrótce staje się internetowym hejterem, a realizacja jego planów wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.


W ramach projektów specjalnych "Pojedynek na głosy" w Kinie Kobiet, "Kraina miodu" w Kinie Konesera oraz "Kurier" w Kulturze Dostępnej

W nadchodzącym tygodniu warto obejrzeć także filmowe hity takie jak: pełna akcji produkcja „Bad Boy” Patryka Vegi, przygodowa komedia dla najmłodszych „SONIC. Szybki jak błyskawica” czy zabawna historia o tytule „Swingersi”.

Bilety na premierowe pokazy w kinach Helios, a także szczegóły dotyczące aktualnego repertuaru dostępne są pod adresem www.helios.pl, a także w kinowych kasach.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group