Alladyn w Kinie Helios

22.05.2019   Autor: Redakcja
1270---234
Najbliższy repertuar kina Helios będzie ukierunkowany szczególnie na dzieci. A to za sprawą dwóch premierowych filmów familijnych. Już od piątku w kinach zobaczyć będzie można „Alladyna” oraz „Pandę i bandę”.
 

Długo wyczekiwana premiera pięknej disneyowskiej opowieści o Alladynie którą wziął na warsztat znany z kina łotrzykowskiego Guy Ritchie. Klasyczną animację twórca wzbogacił o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru. Fabularna adaptacja „Aladyna” zyskała też moc ekspresji i zupełnie nową siłę wyrazu. Duża w tym zasługa nie tylko znakomitego reżysera, lecz także odtwórców najważniejszych ról, jak choćby Willa Smitha („Ali”, „Faceci w czerni”, „W pogoni za szczęściem”), który wciela się w Dżina. Przebojowy aktor znany przede wszystkim z kina akcji i ról komediowych kreuje w „Aladynie” charyzmatyczną postać, która może w znaczący sposób zaważyć na losach wszystkich bohaterów filmu.Również w piątek premiera rosyjskiej animacji „Panda i banda”. Pewien niedoświadczony bocian dostarcza małą pandę pod niewłaściwe drzwi. Grupa przyjaciół: niedźwiedź, łoś, tygrys i królik stają przed wyzwaniem dostarczenia pandy do jej prawdziwego domu, po drugiej stronie ogromnej pustyni. Wyprawa dostarczy im masy przygód i stanie się próbą ich przyjaźni.


Nie zabraknie również seansów w ramach projektów specjalnych. W poniedziałek o 18:30 Helios zaprasza na Kino Konesera, a w nim „Przedszkolankę”.  Dramat o nauczycielce, która odkrywając geniusz poetycki swojego 5-letniego ucznia, postanawia zrobić wszystko, aby nie został on zmarnowany. Kultura Dostępna będzie w najbliższym tygodniu pod znakiem filmu „7 uczuć”, który wyświetlony zostanie w czwartek o godz. 13:00 oraz 18:00. Z cyklu Kino na Temat „Panda i banda” w środę o 8:50 z dla dzieci „Żubr Pompik” w środę o 12:00.

W kinie nadal wyświetlane będą filmy: „Avengers. Koniec gry”, „John Wick 3”, „Kraina cudów” oraz „Topielisko. Klątwa La Llorony”.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group