Weekend w Pile pod znakiem imprez sportowo-rekreacyjnych

24.09.2021   Autor: Redakcja
798---105
Rytm Ulicy, Festiwal Rekreacji czy pojedynek współczesnych wojowników ninja, to tylko niektóre imprezy w ten weekend w Pile. 

Od 24 do 26 września w Hotelu Arche odbędą się taneczne zawody Rytm Ulicy. Znana nie tylko w Polsce impreza hiphopowa rozpoczęła się w piątek o godz. 11.00. Eliminacje potrwają również w sobotę. Z kolei finał zaplanowany jest na niedzielę o godz. 12.00. 

W sobotę w godzinach przedpołudniowych miłośnicy dwóch kółek znajdą dla siebie dwie imprezy. O godz. 10.00 rozpocznie się rajd rowerowy Decathlon Piła, a godzinę później wystartuje kolejny rajd, tym razem z Placu Staszica. Uczestnicy przejadą ok. 20 km. Zakończenie rajdu połączone będzie z piknikiem nad jeziorem Płotki. 

W sobotę od godz. 13.00 na stadionie powiatowym przy ul. Okrzei rozpocznie się pojedynek współczesnych wojowników ninja. W programie między innymi tor przeszkód, zawody wydolnościowe, pokazy sztuk walki, a na koniec koncert Kil Folins i pojedynek didżejów. W czasie trwania imprezy odbędą się licytacje i zbiórki na rehabilitacje znanego dziennikarza sportowego Mariusza Markowskiego
Przy hali sportowej na ul. Żeromskiego na Osiedlu Górnym odbędzie się Festiwal Rekreacji. W programie między innymi piknik, festiwal kolorów, prezentacja pilskich klubów sportowych, spinning rowerowy, dmuchańce oraz bieg przełajowy na dystansie 1 km.  Początek o godz. 14.00. Godzinę później na stadionie przy ul. Żeromskiego Klub Piłkarski Piła w ramach rozgrywek Ligi Okręgowej podejmie zespół Kłosa Budzyń. Z kolei o godz. 17.00 w hali sportowej przy ul. Żeromskiego siatkarki Klubu Sportowego Piła zainaugurują rozgrywki w III lidze. Przeciwnikiem pilanek będzie zespół Enea Energetyk Poznań. 

W niedzielę 26 września, w ramach Festiwalu Rekreacji, w sali kameralnej Regionalnego Centrum Kultury czas znajdą miłośnicy gier planszowych. W godz. 11.00-14.00 będzie można zagrać w gry planszowe, nauczyć się gry w pokemon czy uczestniczyć w warsztatach z malowania figurek. 

fot. poglądowa pixabay

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group