Kino samochodowe na pilskim lotnisku. Pierwszy seans w maju

27.04.2020   Autor: Redakcja
759---493
W maju na pilskim lotnisku ruszy kino samochodowe. Jeśli pomysł zaakceptują mieszkańcy, to takie spotkania mają odbywać się cyklicznie. 
 

Częstotliwość zależy od ilości osób, które chciałyby skorzystać, bo dosyć łatwo jest zorganizować dwa seanse jednego wieczoru tego samego filmu, jeżeli będzie tak, że będziemy mieć duże zainteresowanie. Będzie przedsprzedaż biletów tak żeby można było sobie zagwarantować miejsce przy tak w sumie ograniczonej ilości tych miejsc. Nawet jeśli będzie to 150 samochodów to mimo wszystko to jest niewiele. Jak będzie zainteresowanie będziemy myśleć o drugim seansie - powiedział prezydent Piły Piotr Głowski

Kino samochodowe ma być alternatywą dla zamkniętych kin tradycyjnych. Na razie pierwszy seans na pilskim lotnisku zaplanowano na jeden z wieczorów w drugiej połowę maja. Według wstępnych zapowiedzi na jeden seans będzie wpuszczanych około 100-150 samochodów. W jednym pojeździe będą mogły przebywać nie więcej jak dwie osoby. Wiadomo, że imprezy będą biletowane, natomiast nie znamy jeszcze ceny biletów. Przedsprzedaż, gwarantująca jednocześnie miejsce, będzie prowadzona najprawdopodobniej przez Regionalne Centrum Kultury w systemie rezerwacji online. 

Filmy będą wyświetlane na telebimie należącym do MOSiR-u. Dźwięk będzie puszczany z głośników rozstawionych na pilskim lotnisku. Niewykluczone jednak, że będzie dostępna również radiowa emisja audio, która umożliwi odbiór dźwięku w radiu samochodowym. Więcej szczegółów mamy poznać wkrótce.


fot. archiwum

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group