Aktor Piotr Głowacki gościem Salonu Kulturalnego [GALERIA]

11.12.2019   Autor: Redakcja
158---560
Piotr Głowacki, aktor z filmu "1800 gramów" był gościem Salonu Kulturalnego organizowanego przez TV ASTA oraz Regionalne Centrum Kultury.
Rozmowę z gościem Salonu - Piotrem Głowackim odtwórcą roli Wojtka z filmie "1800 gramów" poprowadziła dziennikarka TVN Kinga Burzyńska.
 
Akcja filmu „1800 gramów” rozgrywa się w Krakowie, w okresie przedświątecznym. Bohaterką filmu jest Ewa (Magdalena Rożczka) – dyrektorka interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Ewa jest wulkanem energii i postrachem miejskich urzędników. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis dla dobra dzieci ze swojego ośrodka. Zaraz przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę porzucone przez matkę. By znaleźć dla niej rodzinę adopcyjną jeszcze przed świętami, Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość…Czy ratując jeden mały świat Ewie uda się uratować również siebie?

fot. Sławomir Nakoneczny

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group