A może do kina?

17.04.2019   Autor: Redakcja

W najbliższym tygodniu w pilskim Heliosie pojawi się premiera komedii dla dzieci „Praziomek”, a także przedpremiera filmu „Avengers. Koniec gry.”. W poniedziałek 22 kwietnia będziemy mogli obejrzeć na dużym ekranie „Green Book”, który został nagrodzony statuetką w kategorii najlepszy film podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów.

Film animowany „Praziomek” jest tytułem skierowanym do najmłodszych widzów. Charyzmatyczny sir Lionel Frost to najwybitniejszy na świecie tropiciel mitów i potworów. W każdym razie za takiego sam się uważa. Problem w tym, że cieszy się raczej opinią postrzelonego dziwaka niż szacownego naukowca. Nic dziwnego zatem, że chętnie skorzysta z okazji, by udowodnić całemu światu jaki to z niego Indiana Jones. Na listowne zaproszenie pewnego tajemniczego obywatela wyrusza w dzikie ostępy Ameryki Północnej, by odnaleźć i ujawnić najbardziej tajemniczą z mitycznych istot – brakujące ogniwo, czyli najbliższego przodka człowieka zwanego także Wielką Stopą. Łowca przygód po przybyciu na miejsce dokona dwóch niezwykłych odkryć! Po pierwsze: zaproszenie było podstępem. Po drugie: jego autor to … niestety tego nie możemy zdradzić. Razem z nim Sir Lionel wyrusza w dalszą pełną przygód podroż, by dokonać odkrycia znacznie większego niż kiedykolwiek mógł pomarzyć!

„Avengers. Koniec gry.” jest długo wyczekiwanym filmem, który niesie za sobą punkt kulminacyjny w całej serii. Swoja prapremierę będzie miała już w środę 24 kwietnia. Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana.

 

W ramach Kina Konesera będzie wyświetlany „Green Book”, a w Kulturze Dostępnej „Underdog”.

Kino Helios zaprasza również na filmy tygodnia: „After”, „Całe szczęście”, „Dumbo”, „Hellboy”, „Kapitan Marvel”, „Kurier”, „Maunu”. Bądź sobą!”, „Największy dar” oraz „Shazam!”.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group