Rozmowa z aktorami z Botoksu na antenie TV ASTA

28.09.2017   Autor: Artur Maras
---

Już w najbliższy piątek w pilskim kinie Helios odbędzie się ogólnopolska premiera filmu „Botoks”. Najnowsze dzieło reżysera Patryka Vegi ma być bezkompromisowym uderzeniem w polską służbę zdrowia. Z okazji projekcji do Piły przyjadą Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski.

- Przed nami już za dwa dni premiera ogólnopolska filmu „Botoks”, najnowszego dzieła Patryka Vegi i tutaj muszę podkreślić, że będzie to rzeczywiście ogólnopolska premiera kinowa w Pile, bo będzie to jedyne na skalę całej Polski spotkanie z aktorami z filmu „Botoks” - zapewnia Krzysztof Meszyński, współorganizator Salonu Kulturalnego.

A będą nimi Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, z którymi spotkanie odbędzie się zaraz po projekcji filmu.

Sam reżyser mówi, że będzie to jego najmocniejsze dzieło, a produkcja powstał na podstawie wyznań lekarek, z którymi spędził kilka miesięcy.

O pracy na planie z kolei będzie można porozmawiać z dwójką aktorów, którzy prywatnie są małżeństwem. Rozmowę poprowadzi dziennikarz tygodnika Polityka Janusz Wróblewski. Rozmowę z aktorami będzie można obejrzeć na żywo w TV ASTA. Startujemy o godz. 20.30.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group