15-latek z Piły ukradł rowerek dziewczynce

30.08.2017   Autor: Redakcja
---

Policjanci zatrzymali 15–latka z Piły. Chłopak ukradł dwa rowery, w tym jeden kilkuletniej dziewczynce. Nastolatek był na przepustce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Chłopak na początku sierpnia ukradł rower zaparkowany przy galerii handlowej przy Alei Powstańców Wielkopolskich w Pile. Właściciel oszacował stratę na tysiąc złotych. Kolejnej kradzieży dopuścił się 25 sierpnia.

- Tym razem był to rowerek kilkuletniej dziewczynki. Jednoślad był zaparkowany przy aptece w centrum miasta. Rodzice właścicielki rowerku oszacowali straty na kwotę blisko 2 tys. złotych - informuje podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik pilskiej policji.

15-latka zatrzymano we wtorek. Został przewieziony do pilskiej komendy i w obecności matki przesłuchany. Chłopak przyznał się do popełnionych czynów, jednak nie potrafił wytłumaczyć swojego postępowania.

15-latek przebywa na przepustce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, w którym został umieszczony m.in. za popełniane czyny karalne. Teraz o jego dalszych losach zadecyduje Sąd Rodzinny.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group