Hania walczy z rakiem. Jej życie warte jest 4 mln zł

22.07.2020   Autor: Redakcja
1145---177
4 miliony złotych potrzebne od zaraz. Pieniądze te mogą uratować życie małej Hani Jopp ze Strzelczyk pod Szamocinem. 19-miesięczna dziewczynka cierpi na złośliwy nowotwór splotu naczyniowego. A jedynym ratunkiem jest nierefundowane leczenie w Nationwide Children's Hospital w Ohio w Stanach Zjednoczonych. 

- Hania umiera – ta zbiórka to krzyk rozpaczy, ostatni krzyk o pomoc! Liczą się już nie dni, ale godziny, nie ma czasu do stracenia! Musimy JAK NAJSZYBCIEJ zebrać ponad 4 miliony złotych, by Hania mogła żyć! To jedyna szansa – Hania musi lecieć za do USA, walczyć o nadzieję w walce z rakiem, której w Polsce już nie ma… - czytamy na stronie zbiórki. 

Rodzice Hani są wraz z nią w poznańskim szpitalu. Dziewczynka jest w śpiączce farmakologicznej, by nie cierpiała. Przeszła długą operację i chemioterapię. Lekarze nie dają jej tu szans. 

- Jeszcze w maju Hania biegała, śmiała się, wszędzie jej było pełno - tak bardzo lubiła śpiewać, tańczyć… Dziś, po zaledwie paru tygodniach, jest na skraju życia i śmierci - czytamy dalej.
ABY POMÓC HANI WYSTARCZY KLIKNĄĆ TU I PRZELAĆ CHOĆ KILKA ZŁOTYCH  

Hania ma zajęty rdzeń kręgowy i przerzuty do głowy.

- Mamy dwa wyjścia: zawalczyć o ratunek lub czekać na śmierć - mówią rodzice Hani. 
 

Rodzice Hani znaleźli w Ohio w USA klinikę, która specjalizuje się w leczeniu tego typu raka.

– Znaleźliśmy dzieci z Polski, dla których w naszym kraju nie było szansy, ale poleciały do Ohio i wciąż żyją! W Stanach ten rodzaj raka traktuje się jako bardzo agresywny, ale uleczalny. Jeśli nie znajdą się tysiące osób o dobrych sercach, które dadzą naszej córeczce szansę na życie to Hania umrze - napisali rodzice Hani Jopp. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group