W centrum Piły pobili i okradli mężczyznę

25.05.2020   Autor: Redakcja
163---163
Policjanci z Piły zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili, okradli i zniszczyli samochód jednego z klientów sklepu w centrum miasta. 

Do zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu. -Kiedy pokrzywdzony rano wychodził ze sklepu nie spodziewał się, że drogę zastąpią mu młodzi mężczyźni. Najpierw zażądali papierosa, a następnie zaczęli go bić i szarpać. Dodatkowo zniszczyli mu okulary i zabrali czapkę z daszkiem. Po tym jak mężczyzna uciekł do swojgo samochodu, sprawcy ponownie wrócili i zażądali pieniędzy. Kiedy próbował odjechać wybili szybę i uszkodzili lusterko od auta - relacjonuje rzecznik prasowy pilskiej policji  mł asp. Jędrzej Panglisz

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Pile szybko wytypowali sprawców, którzy odpowiadali rysopisowi poszukiwanych. Razem z funkcjonariuszami Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 18 i 20 lat. Prokurator przedstawił zatrzymanym zarzut rozboju, a sąd tymczasowo aresztował na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 12 lat więzienia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group