Maraton Sylwestrowy Helios i premiera Jumanji

25.12.2019   Autor: Redakcja
1193---414
Jak co roku, Helios w Pile organizuje dla kinomaniaków Maraton Sylwestrowy – czyli ciekawa alternatywa na świętowanie Nowego Roku. Oprócz tego w tym czasie odbędzie się też premiera ”Jumanji: Następny poziom”.

Okres świąteczno – noworoczny to dla wielu z nas czas urlopowy. Można go ciekawie spożytkować np. na premierze „Jumanji: Następny poziom” czyli powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?Dla tych, co nie mają jeszcze pomysłu na spędzenie Sylwestra, Helios proponuje Maraton Sylwestrowy. Start o godz. 21:45. Są dwie propozycje: W zestawie pierwszym ujrzymy dwie przepremiery: „Mayday”oraz „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Drugi zestaw to przedpremiery „Gorący temat” oraz „Judy”. Sylwester? W kinie Helios można go spędzić w towarzystwie gwiazd światowego kina.
Kino Helios proponuje też przedpremierowy pokazy „Jak zostać gangsterem. Historia prawdziwa”. Oprócz tego nie zabraknie w tym świątecznych okresie projektów specjalnych. W niedzielę tradycyjnie Filmowe Poranki, a w nich Masza i Niedżwiedź. cz. 3. W Kulturze Dostępnej „Obywatel Jones” a w Kinie Konesera „Supernova”.

W repertuarze kina pojawią się także: „Futro z misia”, „Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie”, „Misiek i chiński skarb”, „Niewidzialna Sue” oraz „”Zaśnij”.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group