Fantastyka w Kinie Helios

03.04.2019   Autor: Redakcja

Od piątku w repertuarze Kina Helios dwie nowości. Długo wyczekiwany przez fanów fantastyki film „Shazam!”, a także nowa propozycja dla najmłodszych „Manu. Bądź sobą”. W tym tygodniu dla fanów piłki nożnej ciekawą propozycją może być transmisja ćwierćfinałów Ligi Mistrzów UEFA.

W piątek na dużym ekranie będziemy mogli poznać nową postać z DC Comics, którym jest „Shazam!”
Każdy ma w sobie superbohatera. Potrzeba jedynie odrobinę magii, aby go wydobyć. W przypadku Billy’ego Batsona (Angel) wystarczy wypowiedzieć jedno słowo —SHAZAM. Wówczas ten cwany nastolatek zmienia się w dorosłego superbohatera Shazama (Levi), a wszystko za sprawą starożytnego czarodzieja. Shazam, który w głębi duszy nadal jest dzieckiem — choć zamkniętym w umięśnionym ciele herosa — wykorzystuje swoją dorosłą powłokę tak, jak zrobiłby to każdy nastolatek z supermocami — do zabawy! Czy umie latać? Czy może prześwietlać wzrokiem? Czy potrafi ciskać piorunami? Czy może się nie pojawić na sprawdzianie z WOS-u? Shazam poznaje swoje możliwości i ograniczenia z radosnym nieskrępowaniem dziecka. Jednak będzie zmuszony szybko okiełznać supermoce, aby stawić czoła zabójczym siłom zła kontrolowanym przez dra Thaddeusa Sivanę (Strong).

Nowy film aminowany „Manu. Bądź sobą” jest tytułem skierowanym nie tylko dla najmłodszych, ale także dla tych, którzy chcą są przenieść w letni klimat z wzruszającą historią o byciu sobą w tle.
Manu dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gwiazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk. Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Za rogiem czai się jednak kolejne niebezpieczeństwo, które pokaże, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać.

W ramach projektów specjalnych Maraton Grozy- Nocne Maratony Filmowe dla fanów horrorów. Kino Helios dla dzieci proponuje najmłodszym „Basia 2”. W ramach Kina Kobiet „Przemytnik”, a z cyklu Kino Konesera „Vice”. Transmisje ćwierćfinałów Ligi Mistrzów UEFA odbędą się: 9 kwietnia Liverpool FC - FC Porto, a 10 kwietnia Manchester United - FC Barcelona. Kultura Dostępna oferuje „Atak paniki”.

Nadal będzie można wybrać się na filmy: „Ciemno, prawie noc”, „Córka Trenera”, „Dumbo”, „Kapitan Marvel”, „Kurier”, „Miłość i miłosierdzie”, „Największy dar” oraz „To my”.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group