600 tys. zł na budżet obywatelski w Wałczu

18.08.2017   Autor: Redakcja
---

600 tysięcy złotych do dyspozycji Wałczan. Rusza trzecia edycja budżetu obywatelskiego w Wałczu. Na zgłaszanie swoich propozycji mieszkańcy mają czas do 10 września.

Mieszkańcy miasta na realizację swoich pomysłów otrzymają 600 tysięcy złotych. Na zgłoszenie swoich projektów pozostał niecały miesiąc. Propozycje może zgłosić każdy.

Ten rok oprócz przyjmowania nowych projektów obywatelskich to także realizacja ubiegłorocznych inicjatyw obywatelskich. Problemy pojawiły się przy wykonywaniu nowego płotu przy przedszkolu numer dziewięć w Wałczu. Okazało się, że projekt jest niedoszacowany i brakuje pieniędzy na jego dokończenie. Udało się jednak rozwiązać ten problem i nowy płot jest już montowany.

- Zakres przez nas zrealizowany będzie w takim zakresie finansowym na jaki był zgłoszony wniosek ewentualne brakujące środki muszą być wygospodarowane z budżetu przedszkola - tłumaczy Waldemar Lechnik, zastępca burmistrza Wałcza.

A te jak zapewnia zastępca burmistrza jeśli będą - to niewielkie. Projekt wymiany płotu nosił tytuł "Przedszkolaki marzenia mają i na nowe ogrodzenie czekają". Doczekają się go już po wakacjach.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group