Operetka Kijowska w RCK. Konkurs rozstrzygnięty

13.06.2016   Autor: Redakcja
---

Operetka w pilskim Teatrze Miejskim to wydarzenie, którego nie można przegapić. Nasi czytelnicy mieli okazję wygrać dwa podwójne bilety na to kulturalne wydarzenie.

W grudniu 2009 roku Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej obchodził swoje 75 urodziny i otrzymał status Opery Narodowej. Na scenie Operetki Kijowskiej z powodzeniem wystawiane są klasyczne operetki, musicale współczesne i klasyczne, różne programy koncertowe (pokazy, koncerty, orkiestra symfoniczna, opera i balet) oraz wdrażanych jest wiele eksperymentów twórczych.

Nowoczesny okres teatru jest bardzo ciekawy i bogaty, utalentowani aktorzy dają publiczności uczucie prawdziwych uniesień. Wielofunkcyjny teatr muzyczny z jasno określoną strategią rozwoju, przejmuje różnorodność stylów i kierunków, zaprasza artystów z innych teatrów i innych krajów i jest w ciągłym poszukiwaniu nowych kreatywny pomysłów.

Czytelnicy asta24.pl mieli okazję wygrać dwa podwójne bilety na występ Operetki Kijowskiej. Wystarczyło wymienić trzech kompozytorów, których utwory można usłyszeć w trakcie Operetki Kijowskiej.

Po jednym podwójnym bilecie wygrali: Marcin Majtka i Anna Gawska.

Gratulujemy!

Występ Operetki Kijowskiej w Regionalnym Centrum Kultury już w najbliższy piątek - 17 czerwca o godzinie 19.00.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group