Cyrk Safari - rozstrzygnięcie konkursu

26.08.2022   Autor: Redakcja
291---62
Cyrk Safari odwiedzi w przyszłym tygodniu Piłę z nowym widowiskiem pt. "Alegria". Spektakle odbędą się w terminach 31.08 i 01.09 o godz. 18:00 na Stadionie Powiatowym w Pile. Przedstawiamy rozstrzygnięcie konkursu, w którym do wygrania były bilety na to wydarzenie.

W nowym widowisku 2022 Cyrku Safari pt. ,,Alegria'' udział biorą międzynarodowi artyści z Francji, Ukrainy, Szwecji, Rosji, Włoch i Polski. Będzie można zobaczyć między innymi: wesołych klaunów, duet akrobatyczny na sztrabatach, wysoki trapez, koło parterowe, groteskę akrobatyczną, pokazy kaskaderskie na rowerach, wielką iluzję, transformacje. Atrakcją programu będzie 11-letni młody artysta oraz szalone akrobacje na trampolinie.
Do wygrania były dwa podwójne bilety na spektakl w środę 31.08 oraz dwa podwójne bilety na spektakl w czwartek 01.09. Aby zdobyć wejściówkę, wystarczyło wysłać do nas wiadomość mailową z odpowiedzią na pytanie: "Z kim chciałbyś/chciałabyś wybrać się na spektakl cyrku "Safari?". Spośród wielu zwycięzców wylosowaliśmy czterech, których nagrodzimy biletami.

ZWYCIĘZCY: 
31.08
Agnieszka Stachowiak
Anna Migocka


01.09
Wojciech Widomski
Michał Podharski


Gratulujemy!
Przeczytaj więcej o: cyk safari w Pile, konkurs asta24,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group