Spektakl "A mi to rybka" - rozstrzygnięcie konkursu

11.06.2021   Autor: Redakcja
745---
W sobotę 12 czerwca w Regionalnym Centrum Kultury w Pile odbędzie się spektakl komediowy pt. "A mi to rybka". Z tej okazji zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były cztery podwójne zaproszenia. Przedstawiamy wyniki.

Aby wziąć udział w konkursie należało przesłać na adres konkurs@asta24.pl odpowiedź na pytanie: Kto jest reżyserem spektaklu pt. "A mi to rybka"?. Prawidłowa odpowiedź to: Marcin Sławiński.

Spośród prawidłowych odpowiedzi wylosowaliśmy cztery, których autorzy wygrali podwójne bilety na spektakl. Oto zwycięzcy:

1. Mariusz Kaczmarski
2. Jolanta Soczywko
3. Karina Franckowiak
4. Daria Janecki

Komedia "A mi to rybka"
przedstawia małżeństwo z wieloletnim stażem, w którym rutyna wypełnia codzienne życie, postanawia zakupić sobie przyjaciela. Życzeniem żony Christine był co prawda rasowy york, jednak małżonek Jaques wybiera w sklepie zoologicznym mniej absorbujące zwierzę, a mianowicie… rybkę. Od tego momentu ich mieszkanie codziennie powiększa się o kolejnego lokatora. I tak pod ich dach trafia długoletni znajomy, od lat podkochujący się w Christine oraz bezdomna kobieta, szukająca pomocy. A wraz z każdym kolejnym gościem pojawiają się nowe tajemnice, których powiernikiem staje się pływająca w akwarium rybka.
Co mąż będzie chciał ukryć przed żoną? I co ona sama zrobiła nieprzyzwoitego?

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group