Nowy ordynator ginekologii w pilskim szpitalu

29.07.2020   Autor: Redakcja
210---36
Jarosław Politowski ordynatorem Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Dotychczasowy ordynator szpitala w Trzciance funkcję w Pile obejmie od 1 sierpnia.

Doktor Jarosław Politowski jest absolwentem Akademii Medycznej w Bydgoszczy. W latach 1992-2013 pracował w pilskim szpitalu, a następnie w Trzciance. Kierowany przez niego oddział ginekologiczno-położniczy i noworodkowy w Trzciance zdobył I miejsce wśród oddziałów położniczych w Wielkopolsce w rankingu fundacji Rodzić po Ludzku. 
- To nie ostatni transfer do naszego szpitala, w najbliższych dniach przedstawię kolejne osoby. Podczas naszego spotkania w gronie m.in. dyrektora szpitala Wojciecha Szafrańskiego, wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Henryka Stokłosy oraz Natalii Sobieszczyk prezes firmy Investa-Bud omówiliśmy kwestie inwestycyjne na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Cel mamy jasno zdefiniowany: „pilska porodówka” ma stać się miejscem przyjaznym i profesjonalnym dla pacjentek najlepszym w promieniu 100 km - mówił starosta pilski Eligiusz Komarowski. 

fot. Starostwo Powiatowe w Pile 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group