Dorota Kolak gościem wiosennego Salonu Kulturalnego - SALON ODWOŁANY

05.03.2020   Autor: Redakcja
586---107
AKTUALIZACJA
W związku z sytuacją zagrożenia koronawirusem oraz zawieszeniem działalności Regionalnego Centrum Kultury w Pile Salon Kulturalny z Dorotą Kolak zostaje odwołany. 


Aktorstwo było jej marzeniem, do szkoły teatralnej dostała się pierwszym razem i ma za sobą ponad 70 dużych ról na scenie. Mowa o Dorocie Kolak, która będzie gościem wiosennego Salonu Kulturalnego TV ASTA. Rozmowę z aktorką poprzedzi projekcja filmu "Zabawa, zabawa".  Salon Kulturalny już 30 marca w Regionalnym Centrum Kultury w Pile.


Jedną z ostatnich wcieleń Doroty Kolak była rola Teresy w komediodramacie „Zabawa zabawa”. Film opowiada historie trzech kobiet, w różnych fazach uzależnienia od alkoholu. Teresa to ceniona i szanowana chirurg, dla której każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, gdzie jest ordynatorem. Wkrótce w życiu każdej z tych kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile i będą musiały się z nim zmierzyć. Każda może albo wygrać, albo przegrać, trzeciego wyjścia nie ma.


Bilety na Salon Kulturalny w cenie 18 zł do nabycia w kasie RCK.

Mecenasem Salonu Kulturalnego jest Miasto Piła.

Sponsorami Salonu Kulturalnego są Galeria VIVO! oraz ASTA-NET.

Partnerzy Salonu: Apartamenty PiłaCanvas Marcin Szymański.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group