Razem dla Filipa Kaźmierczaka. Koncert charytatywny

17.01.2020   Autor: Redakcja
Koncert charytatywny na rzecz Filipa Kaźmierczaka odbył się w pilskim Inwest-Parku. 11-latek walczy z guzem mózgu. Drugim w ciągu ostatniego półrocza. Pierwszy został wycięty w Warszawie, drugiego lekarze nie są w stanie usunąć w całości. Ratunek przyszedł z Niemiec. Niestety ta operacja nie jest refundowana.

W akcję pomocową włączyło się wielu ludzi, w tym uczniowie oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 11 w Pile, do której chodzi Filip. To z inicjatywy szkoły odbył się piątkowy koncert. Występom dzieci towarzyszyły licytacje podczas których udało się m.in. sprzedać piłkę z autografem Michała Kubiaka za 2 tys. zł. 

O zmaganiu Filipa z chorobą pisaliśmy TU. 

Na stoiskach sprzedawano ciasta, zabawki, czy też gry. Przed wejściem można było podziwiać dwa wyjątkowe samochody. Dużą atrakcją dla dzieci była możliwość  nakarmienia i pogłaskania alpaki. Z pokazem karate wystąpili też koledzy Filipa, który na razie musiał zaprzestać treningów. Do tej pory szkoła na rzecz leczenia Filipa zebrała ponad 37 tys. zł. Po dzisiejszym koncercie ta kwota na pewno znacznie się powiększy. 

Zbiórka na operację chłopca trwa też na portalu pomagam.pl. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group