Szatnia dla Łobżenicy

13.11.2019   Autor: Redakcja
792---598
100 tysięcy złotych otrzymała gmina Łobżenica na dofinansowanie inwestycji w ramach programu „Szatnia na medal”. W sobotę burmistrz Piotr Łosoś podpisał umowę z samorządem województwa, w asyście skarbnika gminy, a także… przedstawicieli Towarzystwa Miłośników Łobżenicy.

Na spotkanie w łobżenickim urzędzie członków towarzystwa zaprosili Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa wielkopolskiego oraz Piotr Łosoś, burmistrz Łobżenicy. Podczas spotkania samorządowcy usłyszeli o dotychczasowych dokonaniach towarzystwa, mówiono m. in. o perspektywach budowy obwodnicy Łobżenicy, czy przenoskach na Łobżonce. Samorządowcy mówili także o aktualnie prowadzonych w gminie inwestycjach i planach na kolejne zadania.

- Rozmawialiśmy również o nagrodach, które w ostatnim czasie otrzymało TMŁ oraz o Panoramie Łobżenicy i bogatej historii miasta. Na koniec, wraz z burmistrzem i Panią skarbnik Danutą Dubicką, podpisaliśmy umowę na dofinansowanie remontu budynku sanitarno – szatniowego przy stadionie w Łobżenicy, w ramach programu „Szatnia na medal”. To już drugi etap tej inwestycji, a ja bardzo się cieszę, że przedstawiciele organizacji pozarządowej, jaka jest TMŁ, towarzyszyli nam podczas podpisania tej umowy – mówi Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa wielkopolskiego.
Towarzystwo Miłośników Łobżenicy reprezentowali podczas spotkania prezes Zdzisława Bosak-Kawa, Maria Klóska, Maja Szemiel, Marta Konek i Robert Mrotek.

opr. Piotr Urbaniak, UMWW

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group