Co grają w Kinie Helios?

01.05.2019   Autor: Redakcja

W najbliższym tygodniu w pilskim Kinie Helios nie zabraknie nam dreszczyku emocji. Swoją przedpremierę będzie miał horror „Smętarz dla zwierzaków”, który jest adaptacją książki znanego pisarza, Stephena King'a o tym samym tytule. Dla fanów sportu po raz kolejny zostaną wyświetlone mecze Ligi Mistrzów UEFA, a dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji obejrzeć polskiego dramatu pt.„Zimna Wojna”, będą mogli nadrobić swoje zaległości w ramach Kultury Dostępnej.

„Smętarz dla zwierzaków”  jest tytułem dla fanów strasznych filmów z sensacyjnymi wydarzeniami w tle.  Dr Louis Creed (Jason Clarke), po przeprowadzce z żoną (Amy Seimetz) i ich dwojgiem małych dzieci z Bostonu do wiejskiego Maine, odkrywa ukryte głęboko w lesie dziwne, tajemnicze cmentarzysko. Kiedy w rodzinie dochodzi do tragedii, Louis zwraca się z prośbą o pomoc do swego nieco dziwacznego sąsiada (John Lithgow). Ich wspólne odkrycie będzie miało przerażające konsekwencje…

https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=3YcTROqA5mU

 

W ramach projektów specjalnych Helios Sport oferuje mecze Ligi Mistrzów UEFA: Ajax Amsterdam - Tottenham Hotspur oraz Liverpool FC- FC Barcelona. W Kinie konesera „Wilkołak”, a w Kulturze dostępnej „Zimna Wojna”.

Kino Helios zaprasza również na filmy tygodnia: „Avengers. Koniec gry.”, „After”, „Kapitan Marvel” oraz „Praziomek”.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group