Repertuar Kina Helios

24.04.2019   Autor: Redakcja

W najbliższym tygodniu w pilskim Kinie Helios premierowo pojawią się dwa filmy: przygodowy „Mamy Talent”, a także „Avengers. Koniec gry”. Dodatkową atrakcją będzie Mini Maraton Avengers, gdzie zobaczymy zarówno „Avengers. Wojna bez granic.”, jak i najnowszą część. Dla fanów piłki nożnej na dużym ekranie po raz kolejny pojawią się dwa mecze z Ligi Mistrzów UEFA.

„Mamy talent” jest propozycją nie tylko dla młodszych widzów, ale także dla tych, którzy chcą się przekonać na czym polega podróż w spełnianiu swoich muzycznych marzeń. Historia szalonej i pełnej zwrotów akcji podróży młodzieżowego zespołu „Los Bando Immortale” na rockowy festiwal odbywający się na północy Norwegii.

„Avengers. Koniec gry” jest finałem serii przygód z superbohaterami. Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana.

W ramach projektów specjalnych w piątek Mini Maraton Avengers, w poniedziałkowym Kinie KoneseraKafarnaumn”, a w czwartek Kultura DostępnaOver the Limit”. W niedziele dla najmłodszych Filmowe Poranki: „Tomek i Przyjaciele 6” w Helios dla Dzieci. Helios Sport oferuje dwa mecze Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Liverpool FC oraz Tottenham Hotspur - Ajax Amsterdam.

Oprócz premierowych filmów Kino Helios zaprasza również na filmy tygodnia: „After”, „Manu. Bądź sobą!”, „Kapitan Marvel” i „Praziomek”.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group