Polonia pokaże się kibicom

16.02.2019   Autor: Michał Kępiński
---

Już dzisiaj w Galerii Vivo odbędzie się prezentacja drużyny Euro Finannce Polonii Piła na sezon 2019. Podobnie jak w latach ubiegłych transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Telewizja ASTA.

Rozpoczynamy o godzinie 16. Transmisje można oczywiście oglądać na naszej stronie internetowej www.tvasta.pl, na naszej antenie oraz na Facebooku telewizji. Po prezentacji zapraszamy jeszcze na rozmowę Jakuba Sierakowskiego z trenerem oraz zawodnikiem Polonii Piła - mówi Patrycja Jankowska, manager ds. operacyjnych TV ASTA.

" target="_blank">

Podczas prezentacji kibice będą mieli okazję poznać zawodników, którzy w najbliższym sezonie wystartują w barwach pilskiej Polonii. Po części oficjalnej każdy z przybyłych żużlowców pozostanie do dyspozycji kibiców. To doskonała okazja do porozmawiania, zrobienia pamiątkowych zdjęć czy zebrania autografów. Podczas prezentacji będzie możliwość zakupienia klubowych gadżetów i wsparcia akcji PoloniaToMY. W niedzielę żużlowcy udadzą się na tor kartingowy, a następnie zaplanowano wspólną wizytę na meczu pilskich siatkarek oraz futsalowców.
Sponsorem transmisji jest VIVO! Piła oraz ASTA-NET.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group