Trzech zatrzymanych za marihuanę i amfetaminę

28.06.2017   Autor: Redakcja
---

Trzymiesięczny areszt i dozór dla dwójki, z trzech zamieszanych w posiadanie narkotyków mieszkańców powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

Policjanci w ich mieszkaniach i skrytkach przygotowanych w lesie znaleźli prawie pół kilograma marihuany i ponad 700 gramów amfetaminy.

Policjanci zatrzymali 47-letniego mieszkańca miasta, który posiadał susz ziela konopi o masie ponad 22 gramów brutto. Mężczyzna nie był wcześniej karany, a za posiadanie narkotyków zastosowano wobec niego policyjny dozór. W toku dalszych czynności trzcianeccy kryminalni zatrzymali 27-latka, który posiadał w miejscu swojego zamieszkania ponad 120 gramów marihuany i prawie 200 gramów amfetaminy.

- Kolejnym zatrzymanym był mieszkaniec gminy Połajewo. Jak ustalili funkcjonariusze, w kompleksie leśnym pomiędzy Boruszynem a Tarnówkiem ukrył on narkotyki zakopując je w lesie. Znaleziono w tej skrytce 348 gramów marihuany i 580 gramów amfetaminy. Mężczyzna był wspólnikiem wcześniej zatrzymanego 27-latka - czytamy na stronie internetowej czarnkowskiej policji.

Podejrzani przyznali się do zarzutów i złożyli obszerne wyjaśnienia. Sąd Rejonowy w Trzciance zastosował tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy w stosunku do jednego z zatrzymanych, wobec drugiego zastosowano policyjny dozór. Sprawa ma charakter rozwojowy.

fot. KPP Czarnków

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group