Możesz zostać wydawcą płyty "Mieszanka wybuchowa"

23.09.2016   Autor: AK
---

Zróbcie z nami "Mieszankę wybuchową"! Apeluje zespół Na Górze. Trwa zbiórka społecznościowa na wydanie płyty.

Każdy może wesprzeć nowy projekt muzyczny zespołu Na Górze. Wpłacając darowiznę na wydanie płyty "Mieszanka wybuchowa" każdy darczyńca otrzyma tę płytę.

Pilski zespół Na Górze tworzą mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie, muzycy oraz terapeuci - tworząc prawdziwie twórczą "Mieszankę wybuchową". Na płycie nie zabrakło gości. Muzyków wspiera swoim głosem m.in. Dawida Portasz lider Jafii.

- Nasza nowa płyta jest właśnie wydawana w formie zbiórki społecznościowej. Pomóż nam, a otrzymasz tę płytę. A na niej kilkanaście nowych piosenek. Wśród nich kilka ostrych, radykalnych protest-songów z nowego oblicza Na Górze i kilka łagodnych, szczerych utworów jakie zawsze Na Górze tworzyło. W niektórych z nich - goście: Budyń, Emilia Komarnicka, Alek Korecki, Czesław Mozil, Ewa Pitura, Dawid Portasz - mówi Wojciech Retz, założyciel Na Górze.

Utwory zostały już nagrane w studiu za dochód z koncertów. Okładkę płyty za darmo zaprojektował Michał Piechowiak. Teraz potrzebne są pieniądze na wytłoczenie krążków i wydrukowanie okładek. Zespół już zebrał połowę wymaganej kwoty.

A szczegóły zbiórki można znaleźć TU

fot. Katarzyna Ulińska

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group