Asta Video Fest

Trwa konkurs o zespole Szafirki. Mamy bilety

15.09.2016   Autor: a.wasilenko
---

W najnowszym odcinku Rozkładu Jazdy ogłoszony został konkurs o zespole Szafirki. Do wygrania dwa podwójne bilety na koncert jubileuszowy. Aby je wygrać wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie. Prawidłową odpowiedź należy przysłać do redakcji na adres mailowy: konkurs@asta24.pl

Aby wygrać podwójny bilet należy podać co najmniej trzy tytuły, z pięciu, suit baletowych, które posiada zespół w swoim repertuarze.

Co to suita?
Suita - najczęściej szereg krótkich utworów połączonych treścią programową lub zbiór fragmentów muzycznych pochodzących z baletu albo opery.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres mailowy konkurs@asta24.pl do 20 września do godz. 20.00. Roztrzygnięcie konkursu w kolejnym odcinku Rozkładu Jazdy 21 września o godz. 20.00.

Koncert jubileuszowy już 24 września o godz. 18.00 w Regionalnym Centrum Kultury w Pile.

Zespół Szafirki rozpoczął działalność w 1986 roku pod kierownictwem Pani Jolanty Łapińskiej, absolwentki Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu. Na przestrzeni lat zdobył wiele nagród na regionalnych przeglądach artystycznych oraz wystąpił na wielu scenach zarówno polskich jak i zagranicznych (m.in. Niemcy, Francja, Chorwacja, Rosja). Dzięki pasji z jaką jest prowadzony setki dziewcząt z Piły i okolic zaraziło się miłością do muzyki i tańca.

Z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia zespół przygotował specjalny koncert dla mieszkańców Piły. Jest to już piąta suita, która na stałe trafi do repertuaru zespołu. Wcześniejsze prezentowane były głównie w formie jubileuszy zespołu ale także 35-lecia pracy artystycznej Pani Jolanty Łapińskiej.

Regulamin konkursu

fot. Regionalne Centrum Kultury w Pile, arch. prywatne

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group