Śpiewające podziękowanie dla darczyńców

---

Realizacja planów budowy pierwszego pilskiego hospicjum wkroczyła w kolejną fazę, podczas ostatniej sesji Rady Miasta radni podjęli decyzję o sprzedaży w drodze bezprzetargowej nieruchomości położonej przy ul. Królewskiej w Pile oraz udzieleniu bonifikaty od ceny nieruchomości.

Hospicjum powstaje staraniem Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej, które podejmuje wiele inicjatyw, by zbierać środki na budowę. Charakterystyczne dla wolontariuszy żółte koszulki widać zawsze i wszędzie, gdy tylko w mieście i okolicach dzieje się coś, co przyciąga rzesze mieszkańców. Zbiórki do puszek i sprzedaż cegiełek to najpopularniejsze sposoby zbiórki. Pilanie życzliwie wspierają akcję, dlatego zarząd i członkowie TPCh chcą podziękować wszystkim darczyńcom za datki, wpłaty celowe, darowizny, przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz towarzystwa. Podziękowanie to jest skierowane do wszystkich osób zaangażowanym w zbiórki, nie tylko członków Towarzystwa, ale przede wszystkim uczniów pilskich szkół i wolontariuszy.

Tym podziękowaniem ma być koncert – odbędzie się on w niedzielę, 22 czerwca, o godz. 17.00 w Auditorium Maximum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile. Wstęp na koncert pt. „Sen nocy letniej, czyli najpiękniejsze pieśni, arie i duety w wykonaniu młodych talentów z Akademii Muzycznej w Poznaniu” wolny.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group