Marta Kubiak burmistrzem Krzyża Wielkopolskiego?

22.02.2024   Autor: Mateusz Manthai
157---80
Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości poinformowała, że będzie ubiegać się o to stanowisko w nadchodzących wyborach samorządowych.

– Chcę poinformować, że zdecydowałam się kandydować na burmistrza gminy Krzyż Wielkopolski. Wiem, że gmina ta potrzebuje kogoś młodego. Kogoś, kto zupełnie z innej strony spojrzy na ważne dla mieszkańców sprawy. Mam też dla państwa smutną informację. Chcę państwa poinformować, że w grudniu przestałam być członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość. Moje serce zawsze będzie biło po prawej stronie. Czuję, że zostałam potraktowana niesprawiedliwie ze strony partii – mówi Marta Kubiak, kandydatka na burmistrza Krzyża Wielkopolskiego.
Przypomnijmy. Marta Kubiak w 2019 roku startowała w wyborach parlamentarnych z drugiego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości. Do Sejmu weszła z 13 tysiącami głosów. W zeszłym roku nie znalazła się na listach wyborczych PiS-u. Marta Kubiak wydała wtedy oświadczenie, w którym nie kryła żalu do partyjnych kolegów. Stwierdziła, że nikt z partii nie powiadomił jej o takiej decyzji. Teraz chce się sprawdzić w wyborach samorządowych. Jak mówi, Krzyż Wielkopolski jest jej bliski. Kiedy była posłem, wspierała działania i inicjatywy ważne dla mieszkańców.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group