Nieoznakowany radiowóz na ulicach. Będzie bezpieczniej?

26.01.2023   Autor: Kamil Kończewski
---129
Bezpieczniej w Złotowie. Miejscowi policjanci mają nowy samochód. Zakup Suzuki S-Cross w całości sfinansowały lokalne samorządy.
  
- Ten pojazd został zakupiony przez samorząd powiatu złotowskiego. Finansowany przez powiat złotowski, miasto i gminę Złotów, miasto i gminę Lipka, Krajenka i Tarnówka. Łączny koszt samochodu to 123 tys. złotych. Ten radiowóz został przeznaczony do służby tutaj w Złotowie. Jest to radiowóz nieoznakowany. Może być wykorzystywany przez różne piony. Zarówno pion kryminalny i pion wydziału ruchu drogowego - wyjaśnia mł. asp. Damian Pachuc, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Złotowie.
Suzuki to drugi w ostatnim czasie pojazd, który dostała złotowska komenda powiatowa. Od grudnia komisariat w Krajence ma auto marki Kia Sportage. Jest to radiowóz oznakowany. Korzystać będą z niego policjanci dbający o bezpieczeństwo na terenie miasta i gminy Krajenka i Tarnówka. Kia kosztowała 165 tysięcy złotych. Zakup sfinansowały samorządy Krajenki i Tarnówki oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group