Psie piękności z Miluszkowa w kalendarzu. Akcja charytatywna 

20.12.2021   Autor: Redakcja
378---201
Kalendarz na 2022 rok z psiakami z Pilskiego Schroniska dla Zwierząt trafił do sprzedaży. Kalendarz - cegiełkę, którego bohaterami są czworonożni podopieczni Miluszkowa, można kupić za 30 złotych.

Dochód z akcji zostanie przeznaczony na zakup specjalistycznej karmy oraz suplementów dla chorych zwierząt przebywających w schronisku.

- Największym impulsem do realizacji kalendarza w tym roku były zdjęcia autorstwa dwóch zaprzyjaźnionych z nami pracowni fotograficznych. Od jakiegoś czasu Terapia Fotograficzna Joanna & Angie oraz Dzika Fota robią w schronisku zdjęcia miluszkowym podopiecznym. Te zdjęcia trafiają potem do mediów społecznościowych razem z ogłoszeniami adopcyjnymi – mówi Kama Frąckowska-Pilarska. - W Miluszkowie jest tyle cudownych i wyjątkowych zwierząt, które dzięki wprawnym oczom fotografów zostały uchwycone tak, że aż żal mi było nie pokazać tych zwierzaków światu.

Kalendarz jest też promocją adopcji psów i kotów. Na zdjęciach zobaczyć można psy – małe, duże, młodsze, starsze, schorowane i takie, które przebywają od wielu lat w schronisku.
- Nie wszystkie mają „filmową” urodę, ale są przecudowne, chcą miłości i wszystkie bez wyjątku mają jedno marzenie – mieć swój prawdziwy dom – dodaje Kama Frąckowska-Pilarska.

Wydanie kalendarza było możliwe dzięki wsparciu sponsorów. Darowizny za kalendarze przeznaczone zostaną na zakup specjalistycznej karmy dla chorych zwierząt, karmy dla szczeniąt i kociąt oraz suplementy diety. Życie bez bólu, w komforcie i dobry start dla najmłodszych to priorytety w fundacyjnej działalności. Kalendarze można kupić w pilskim Schronisku. Można także zgłosić się poprzez media społecznościowe zarówno do Fundacji Miluszków, jak i schroniska.

fot. Miluszków 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group