Rusztowania przy remizie. Zbiórka wciąż trwa

13.09.2021   Autor: Redakcja
1156---742
Strażacy Ochotnicy z Piły wciąż zbierają na remont swojej remizy. Z różnych aukcji, czy zbiórek społecznych finansują kolejne prace. 

Teraz przed budynkiem ustawiono rusztowania. Strażacy remontują obiekt własnym sumptem

- Cały czas trwają prace remontowe naszej remizy. Chcielibyśmy Wam pokazać postęp prac - czytamy na Facebooku OSP RW w Pile

ABY WSPOMÓC STRAŻAKÓW OCHOTNIKÓW Z PIŁY KLIKNIJ TU - Ochotnicza Straż Pożarna Ratownictwo Wodne działa w Pile od ponad 20 lat. Od samego początku brakowało nam własnego miejsca. Nasza jednostka zajmuje biuro w strażnicy Państwowej Straży Pożarnej w Pile. Niestety w związku z budową nowej strażnicy, musieliśmy szukać nowego miejsca. Od ponad dwóch lat prowadzimy remont budynku, który został nam wyznaczony. To były zakład mechaniki pojazdowej, całkowicie nieprzystosowany do ciężkiego sprzętu oraz rodzaju naszej aktywności. Dzięki wsparciu Gminy Piła i dotacjom otrzymanym do tej pory, wiele prac zostało już wykonanych. Niestety to wciąż za mało, żeby zakończyć remont. Nasza działalność ma charakter całkowicie społeczny, za naszą pracę na rzecz bezpieczeństwa nie pobieramy żadnego wynagrodzenia - czytamy na stronie zbiórki. 
A już 18 września rozpocznie się Bieg o Złotą Sikawkę. 

W OSP RW Piła udziela się około 40 osób, w śród nich są zawodowi strażacy. Część z nich niedawno reprezentowała zarówno OSP jak i PSP na mistrzostwach w płetwonurkowaniu. Okazało się, że są najlepsi w kraju. 

fot. OSP RW Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group