Chleby, bułki, ciastka... W lesie na górnym - ZDJĘCIA

09.09.2021   Autor: Michalina Pieczyńska-Chamczyk
672---197
Sterta pieczywa w lesie - taką informację otrzymaliśmy od mieszkanki osiedla Górne w Pile. Tym, razem jednak nie wygląda to na dokarmianie dzików przez osobę prywatną, a raczej na próbę pozbycia się niesprzedanego towaru przez sprzedawcę lub dostawcę.  

- To wszystko to jest dokładnie to. Widać tutaj donuty, chyba najbardziej bułki po hot-dogach mówią, że to od nich jest. Wszystko jest dokładnie, jest grahamka, jest bułka z dynią, z serem. To wszystko jest odgrzewane tam na miejscu w sklepach - twierdzi mieszkaniec Osiedla Górnego. 

Mieszkaniec osiedla Górnego w stercie pieczywa wysypanego w lesie na Mickiewicza rozpoznał asortyment sklepu, w którym codziennie robi zakupy. Mężczyzna bez trudu wymienia nazwy pieczywa i słodyczy. Takich jak choćby wedlowskie mufinki. 
Ścieżka z jedzenia dla dzików w lasku na osiedlu Górnym 

Po naszym zgłoszeniu, sprawą zajęła się pilska Straż Miejska. Funkcjonariusze zdokumentowali znalezisko, teraz będą szukać sprawcy. Jeżeli ten się znajdzie, to będzie musiał ten bałagan posprzątać, jeżeli tak się nie stanie - pieczywo posprzątają strażnicy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group