Enea sponsorem tytularnym PTPS na kolejny rok

03.02.2021   Autor: Redakcja
---

Enea kontynuuje współpracę z klubem siatkarskim PTPS Piła. Firma, która od 2017 roku jest sponsorem tytularnym zespołu, przedłużyła umowę o kolejny rok. 
 

Wsparcie utytułowanych i ambitnych sportowców, szczególnie na obszarze naszej działalności, jest istotnym elementem zaangażowania społecznego Enei. Ważne jest dla nas, że drużyna od lat z sukcesami zajmuje się szkoleniem młodzieży i ma na swoim koncie medale mistrzostw Polski kadetek i młodziczek. Klub jest jedną z najsilniejszych sportowo marek w północno-zachodniej Wielkopolsce. Także dzięki energii od Enei drużyna odnosi sukcesy. Nasze wsparcie ma w tym roku jeszcze większe znaczenie – jesteśmy z naszymi sportsmankami nawet w tak trudnym czasie jak ten, który zdominowała pandemia – powiedziała Anna Lutek, dyrektor Departamentu PR i Komunikacji Enei.

Władze klubu nie kryją zadowolenia z uzyskanego wsparcia. Tym bardziej, że w ostatnim pół roku pilska żeńska siatkówka znalazła się na wirażu. Sezon opóźniła pandemia, klub rozstał się z trenerem Mirosławem Zawieraczem, zmarł wieloletni prezes Radosław Ciemięga, pogłębiał się kryzys finansowy i sportowy (ostatnie miejsce w tabeli i zwolnienie trenera Adama Grabowskiego), a z zespołu odeszło kilka zawodniczek. 

Enea wspiera nasz klub już od 2017 roku, a współpraca ze sponsorem tytularnym od początku układa się bardzo dobrze. Cieszymy się, że tak silna marka jak Enea docenia PTPS i dodaje nam energii w ligowych zmaganiach. Szczególnie ważne jest to dziśw tak trudnym dla profesjonalnego sportu czasie − powiedział Marian Jędrzejaszek, prezes PTPS.


źródło i fot. Enea PTPS

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group