Prognoza pogody. Jaki będzie wrzesień?

04.09.2020   Autor: Redakcja
539---291
Wrzesień rozpoczął się pochmurno i deszczowo. I choć kalendarzowe lato będzie trwać jeszcze trochę ponad dwa tygodnie, dało się już odczuć pierwsze oznaki jesieni. Meteorolodzy jednak pocieszają, że przed nami jeszcze wiele słonecznych dni.

W najbliższy weekend słonecznie i ciepło. Słota raczej nam nie grozi. W Pile i regionie temperatura wyniesie około 19 stopni. W niedzielę trochę chłodniej, około 17 stopni. Może też miejscami popadać. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni.

- Polska będzie pod wpływem niżu znad Morza Północnego, z zachodu na wschód kraju przemieszczać się będzie strefa chłodnego frontu atmosferycznego - czytamy na stronie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Początek przyszłego tygodnia to także przejściowe zachmurzenie i temperatura ok. 19 stopni. Nie należy spodziewać się opadów deszczu. W nocy temperatura do ok. 13 stopni.

Jak prognozują synoptycy, w połowie miesiąca czeka nas seria słonecznych dni, potem w kolejnych tygodniach zachmurzenie od małego do dużego.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group