Dorota Warakomska dziś na UAM z prelekcją pt. "Poczuj swoją moc" 

22.06.2020   Autor: Redakcja
339---373
Dorota Warakomska z prelekcją pt. "Poczuj swoją moc"  już dziś o godz. 17:00. Spotkanie z dziennikarką odbędzie się w siedzibie Nadnoteckiego Instytutu UAM w Pile. Wstęp wolny. 

Dorota Warakomska będzie też promować swoją książkę pt. "Śmiało. Mów własnym głosem". 
- Ta książka jest dla wszystkich kobiet, które występują publicznie, przemawiają do wielkich i małych grup, zabierają głos na zebraniach, zabiegają o finanse, poparcie, próbują się przebić z własnymi pomysłami i punktem widzenia lub/i chcą się nauczyć to robić. Dla tych, które chcą się doskonalić w tej dziedzinie, dla tych, które czują, że coś jest nie tak. Nie tylko dla tych, które paraliżuje strach, gdy wychodzą na mównicę, ale także dla tych, które chcą wzmocnić swoją pozycję w pracy, zmienić sposób komunikowania się. Oraz tych, które przed ważnymi rozmowami czują się niepewnie lub w prywatnych relacjach tracą rezon i nie potrafią powiedzieć tego, co myślą. Dla tych, które uczą innych, które coś sprzedają, dla tych, które kierują zespołami, chcą awansować, mają porwać tłumy. Zatem dla wykładowczyń, nauczycielek, bibliotekarek, sprzedawczyń, rolniczek sprzedających płody rolne na targu, przedsiębiorczyń, menedżerek, urzędniczek, asystentek, dyrektorek, prezesek, polityczek w parlamencie i samorządzie, działaczek ruchów i organizacji społecznych - przekonuje Dorota Warakomska. 

Dziennikarka stworzyła praktyczny i inspirujący poradnik, w którym bazując na wieloletnim doświadczeniu pracy w mediach i działalności trenerskiej, dzieli się ze swoimi czytelniczkami wieloma konkretnymi i sprawdzonymi radami, jak mówić by być zrozumianą i skuteczną, jak opanować stres, jak zdobyć się na odwagę i przeprowadzać zmiany w sobie i własnym życiu. 

Ilość miejsc na spotkaniu limitowana wymogami sanitarnymi. Organizatorzy proszą o zabranie maseczek. Patronat nad wydarzeniem objął marszałek województwa wielkopolskiego. Spotkanie poprowadzi Marta Mazurek z Urzędu Marszałkowskiego. 

Przed spotkaniem i po spotkaniu, będzie można kupić książki, w tym najnowszą pozycję pt. "Śmiało. Mów własnym głos".

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group