9 osób zatrzymali policjanci za posiadanie i sprzedaż narkotyków

21.05.2020   Autor: Redakcja
517---316
Policja zatrzymała 9 mężczyzn za posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków. Jednemu z nich policjanci udowodnili także poruszanie się pojazdem pod wpływem środków odurzających. Wartość zabezpieczonych narkotyków to co najmniej 50 tys. złotych. 

Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli ponad 1200 gramów amfetaminy, 130 gramów marihuany i ponad 250 tabletek ecstasy. Czarnorynkową wartość narkotyków szacuje się na blisko 50 tys. złotych.

- Działania podjęte przez policjantów doprowadziły do mężczyzny, który w obawie przed zatrzymaniem, ukrył poza swoim miejscem zamieszkania blisko 800 gramów amfetaminy. Kolejny z zatrzymanych, oprócz posiadania zabronionych substancji usłyszy także zarzut kierowania pojazdu pod wpływem środków odurzających - mówi mł. asp. Jędrzej Panglisz, rzecznik prasowy pilskiej policji. 
Wśród zatrzymanych jest również mieszkaniec powiatu nakielskiego, który w swoim samochodzie przechowywał ponad 150 gramów różnych substancji psychotropowych.

Za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat więzienia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group