Wygraj bilety na Narodową Perłę Gruzji

17.02.2020   Autor: Redakcja
---613
Już dziś o godz. 19:00 w Regionalnym Centrum Kultury wystąpi zespół Narodowej Perły Gruzji. Dwugodzinne spotkanie z egzotyczną i fascynującą kulturą Kaukazu, energetyczna muzyka oraz wojenne tańce mieczami. Mamy do rozdania trzy podwójne bilety na ten widowiskowy spektakl. 
 

By wygrać jeden z nich, należy odpowiedzieć na nasze pytanie konkursowe: Dlaczego chcesz wziąć udział w pokazie Narodowej Gwiazdy Gruzji?

Odpowiedź należy przesłać na adres: konkurs@asta24.pl, podając również swoje dane osobowe (imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy).

Na odpowiedzi czekamy do godz. 14. Rozstrzygnięcie dziś do godz 16.

Spośród osób, które prześlą prawidłowe odpowiedzi, wylosujemy trzy, które nagrodzimy wejściówkami.

Nowy program występów Narodowej Perły Gruzji jest jak gruziński stół, obficie zastawiony wieloma potrawami, zgodnie z kaukaską tradycją gościnności. Nie brak tam muzyki instrumentalnej, upajającej jak gruzińskie wino. Ostry, dobrze przyprawiony szaszłyk z mięsa i warzyw – to taniec wojenny Chorumi, na który składają się kolejne fazy walki (zwiad, nadejście wroga, bitwa, świętowanie zwycięstwa). Kobiecą grację i zwinność, przypominającą krystalicznie czystą wodę z górskich potoków, będzie można podziwiać w tańcu Narnari. 
REGULAMIN KONKURSU

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group