5 powodów, dla których warto wybrać narty Salomon

12.11.2019   Autor: Klaudia Michalska
1756---232
Narty Salomon od lat znajdują się w czołówce najchętniej wybieranych. Różnorodne modele przystosowane są do potrzeb każdego typu narciarza. To deski, które łączą masę zalet, dlatego na pewno warto się nimi zainteresować. Sprawdź, czym wyróżniają się produkty firmy Salomon, a niewykluczone, że następną parę nart wybierzesz właśnie z jej asortymentu. Przedstawiamy 5 powodów, dla których warto zwrócić na nie uwagę.

Narty Salomon – historia marki

Firma Salomon to typowy przykład biznesu, który powstał z pasji. Założyła go we francuskich Alpach rodzina zapalonych narciarzy. Od początku pragnęli produkować najlepsze wiązania i deski i wkrótce im się to udało. Dziś to ogólnoświatowa marka kupiona w 2005 roku przez duży koncern, jednak pasja wciąż przejawia się we wszystkich jej produktach. To dlatego narty Salomon są tak dopracowane i zapewniają prawdziwą radość z jazdy.

Narty Salomon – damskie, męskie i dziecięce

 Jednym z atutów marki jest duża różnorodność. W sklepie Narty Warszawa (tutaj: www.nartywarszawa.pl/oferta/narty/salomon.html) znajdziemy zarówno narty Salomon męskie, jak i damskie, a także świetne modele dziecięce i juniorskie. Wszystkie są przystosowane do potrzeb narciarzy o określonym wzroście, wadze i proporcjach. Wiele z propozycji marki to również modele unisex – dostosowane do obu płci. Niezależnie od typu i przeznaczenia narty firmy Salomon zachwycają ponadto doskonałymi parametrami.

Innowacje w nartach Salomon

Marka od początku istnienia stawia na innowacje. Francois Salomon niedługo po założeniu firmy udał się na studia inżynierskie, by móc samodzielnie skonstruować maszynę produkcyjną. Następnie to właśnie ta firma jako pierwsza wprowadziła na rynek deski freeride i freestyle przystosowane do potrzeb żądnych przygód narciarzy. Wyjątkowe pomysły dotyczą jednak nie tylko nart Salomon. Firma jest też pionierem, jeśli chodzi np. o konstrukcję butów – po raz pierwszy zaproponowała bowiem technologię formowania skorupy na ciepło.
Najlepsze narty wyścigowe

Model X-RACE to jeden z najpopularniejszych modeli, który jednocześnie uważany jest za jeden z najbardziej udanych. Te narty Salomon przeznaczone są do wyścigowej jazdy. Świetnie spisują się na przygotowanych trasach, są bardzo szybkie i bezpieczne. Spełniają oficjalne wymogi FIS, dlatego często są wybierane przez profesjonalistów startujących w zawodach na różnych szczeblach. Chętnie wybierają je również „zwykli” narciarze, którzy uwielbiają prędkość, ponieważ te narty firmy Salomon zapewniają mnóstwo przyjemności z jazdy. 

Narty firmy Salomon dla poszukiwaczy przygód

Jak już wspomniano, to właśnie marka Salomon jest prekursorem nart do jazdy poza wyznaczonymi trasami. Dziś jej portfolio jest bardzo rozbudowane, ale dla wielu narty firmy Salomon wciąż kojarzą się głównie z modelami freeride i freestyle. To deski odznaczające się doskonałymi parametrami, które wciąż są doskonalone. Dzięki temu marka podtrzymuje miano lidera innowacji, a jednocześnie dostarcza najlepszy sprzęt dla wszystkich miłośników adrenaliny i poszukiwaczy przygód.

Narty Salomon – czy warto?

Czy warto zainwestować w narty firmy Salomon? Odpowiedź nasuwa się sama. To po prostu bardzo dobry sprzęt, a dzięki różnorodności modeli w asortymencie marki każdy znajdzie coś dla siebie. Z desek tego producenta powinni być szczególnie zadowoleni miłośnicy jazdy poza trasą i zaawansowani narciarze o zawodniczym zacięciu. Co ważne, zarówno dziecięce, jak i męskie czy damskie narty Salomon wyróżniają się nie tylko świetnymi parametrami, ale również atrakcyjnymi cenami, dlatego jest to zakup przyjazny dla portfela.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group