Waldemar Malicki w Pile - rozstrzygnięcie konkursu

13.09.2019   Autor: Redakcja

Waldemar Malicki zawita w Pile. Rozstrzygamy konkurs, w którym do wygrania był podwójny bilet na spektakl muzyczny  z dużą dawką humoru pt. "Naga prawda o klasyce". A ten już w niedzielę, 15 września w Regionalnym Centrum Kultury w Pile. 


Czteroosobowy zespół. Waldemar, Małgosia wiolonczela, Anita –sopran i Marcin- tenor- wywracają do góry nogami wszystkie pojęcia o tak zwanej wyższej kulturze. To znaczy ona jest- ta kultura wysoka- tylko odarta z zadęcia, zakulisowa, szczera, perfekcyjna warsztatowo i niewiarygodnie dowcipna. Mieszanka nastrojów w tym widowisku ma temperaturę koktajlu Mołotowa. Wystarczy lekki wstrząs, żar z papierosa i płoniemy. Nagą prawdę o klasyce możemy zagrać w każdych warunkach. Oczywiście najlepiej w teatralnych, ale i katakumby i pustynia nie odwrócą uwagi od spektaklu i scenografii. Spoko- nasza scenografia to ludzie- artyści, którzy swoim sposobem bycia, samymi sobą elektryzują i skupiają uwagę. Nic więcej nie trzeba. Tylko trochę skupienia na początku- potem widz wchodzi w spektakl i najchętniej zostałby w nim… do deseru.
 

Mieliśmy dla Was podwójny bilet na wydarzenie. By go wygrać, wystarczyło odpowiedzieć na nasze pytanie konkursowe: "Co najbardziej cenisz w twórczości Waldemara Malickiego?"
 

Spośród wielu kreatywnych odpowiedzi wylosowaliśmy jedną, której autorem jest Agnieszka Bartczak z Piły. Gratujemy!

Bilety na spektakl są jeszcze dostępne. Zakupu można dokonać za pośrednictwem strony internetowej Regionalnego Centrum Kultury w Pile

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group