Listy kandydatów do Sejmu i Senatu

04.09.2019   Autor: Redakcja
1604---337
O północy minął termin zgłaszania przez komitety wyborcze kandydatów na posłów i senatorów w tegorocznych wyborach. Poniżej prezentujemy zarejestrowanych w Państwowej Komisji Wyborczej kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego nr 38, obejmującego m.in powiat pilski, złotowski, chodzieski i czarnkowsko - trzcianecki oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 88, obejmującego powiaty: chodzieski, czarnkowsko - trzcianecki, pilski, wągrowiecki i złotowski. 

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 38 (wg kolejności danych PKW z godz. 8.30)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
JANYSKA Maria Małgorzata
RUTNICKI Jakub Adam
KAMIŃSKA-LECH Iwona Maria
AJCHLER Zbigniew Czesław
MUNYAMA Kilion Munzele
SZOPIŃSKI Henryk Marian
TUŁODZIECKA-ADAMS Dorota Ewa
MROZKOWIAK Janusz
URYZAJ Karolina
POSZWA Krzysztof
WRÓBLEWSKI Artur Łukasz
WOJCIECHOWSKI Tomasz Marek
NOWAKOWSKA Lidia
DOLECKI Arkadiusz Jerzy
SROKA Magdalena
KOWALSKA Agnieszka Małgorzata
JEWSZEL-CHABERSKA Maria Małgorzata
LIPSKI Rafał Maciej

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
URBAŃSKI Adam
MOEGLICH Jerzy Józef
STEMPNIAK Patrycja Martyna
JĘDRYCH Małgorzata
OSTASZEWSKA Agata Jadwiga
MUSIAŁ Radosław
WIATR Justyna Tamara
MAHSEL Marcin Marian
KOS Radosław
DOMAGAŁA Weronika
WŁUDARCZAK Daniel
FELDMANN Adam

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
CZARNECKI Krzysztof Władysław
KUBIAK Marta Ryszarda
PIECHOWIAK Grzegorz
PORZUCEK Marcin Bartosz
ZIELIŃSKI Michał Witold
BANAŚ Dorota
FLEMING Bogdan Włodzimierz
NIJAKA Danuta Maria
JANKOWSKA Maja Małgorzata
FELCYN Józef
MILER Maria Lidia
KASPRZAK Robert Piotr
OKPISZ Andrzej Janusz
PRĘTKOWSKI Rafał
PIETRUCZUK Wiesław
MUZYKA Emilia
KARDASZ Maria Joanna
BŁASZCZYK Krzysztof Jakub
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
PASZYK Krzysztof Michał
PARDA Błażej Łukasz
TETERUS Tadeusz Krzysztof
MACIEJEWSKI Radosław Zygmunt
KRANC Tomasz Bronisław
PISZCZEK Marcin
LINKIEWICZ-MENDEL Agnieszka
KWAŚNIEWICZ Józef Kazimierz
KORPIK Joanna
HERMASZCZUK Julian Marian
LUBIŃSKA Jolanta Jadwiga
BEJMA Małgorzata Anna
NAWROT Lucyna Hanna
KRÓL Sławomira Jadwiga
SZTYCH Daniel
GALAS Maria Teresa
ŁANOSZKA Radosław Paweł
GÓRNY Bartłomiej Wojciech

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
STANDERSKI Dariusz Marian
AJCHLER Romuald Kazimierz
BOCIAN Kamil Bartosz
GRZECHOWIAK Agnieszka Magdalena
JÓZEFOWSKA Katarzyna
WILK-BARAN Anna Elżbieta
FLIEGER Jacek Tadeusz
SMYKOWSKA Karolina
ŚLIWAK Stanisław Tomasz
BIRULA Paulina
MELIŃSKI Andrzej
MINGE Natalia Ewa
KAPLANSKYY Maksym
BUŚKO Patrycja Monika
BILON Marta Grażyna
MIĘSIKOWSKI Jakub Paweł
MAŃKOWSKI Hanna
CUKIER Adam Roman

Kandydaci do Senatu w okręgu nr 88 (wg kolejności danych PKW z godz. 8.30)
AUGUSTYN Jan - Komitet Wyborczy Wyborców "JA OBYWATEL RP"
SZEJNFELD Adam Stanisław - KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
TURCZYNOWICZ-KIERYŁŁO Jolanta Małgorzata - KW Prawo i Sprawiedliwość

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group