Wakacje z Kinem Helios

05.07.2019   Autor: Redakcja
1583---21
Wakacje rozpoczęły się już na dobre czyli to doskonały moment aby udać  do pilskiego Heliosa, zwłaszcza, że przed nami ciekawe propozycje filmowe w tym jedna przedpremierowa z udziałem Eda Sheerana "Yesterday".  

W sobotę i niedzielę o 19:00 rusza przedpremiera filmu „Yesterday”. Laureat Oscara® Danny Boyle („Slumdog. Milioner z ulicy”, „Steve Jobs”) łączy siły z uwielbianym na całym świecie scenarzystą Richardem Curtisem („Notting Hill”, „To właśnie miłość”) w nowej komedii wytwórni Working Title („Les Misérables. Nędznicy”, seria „Bridget Jones”). W rolach głównych: Lily James („Mamma Mia! Here We Go Again”, „Baby Driver”), Himesha Patela oraz Kate McKinnon.W piątek premiera „Spider-Man: Daleko od domu”. Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie. Nasz superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.   

Drugi premierowy film to „Midsommar. W biały dzień”. Dani (Florence Pugh) i Christian (Jack Reynor) to młodzi Amerykanie, którym nie układa się w związku i rozważają rozstanie. Niespodziewana rodzinna tragedia zbliża ich jednak do siebie, a pogrążona w żałobie Dani postanawia dołączyć do Christiana i jego przyjaciół, aby wziąć udział w wakacyjnej wyprawie na północ Skandynawii. Tam, w odciętej od świata wiosce, raz na 90 lat obchodzone jest prastare święto związane z letnim przesileniem. Wyprawa na dziewięciodniowy festiwal z początku wygląda na beztroską wycieczkę do krainy, w której nigdy nie zachodzi słońce. Jednak celebrowane w sielskiej scenerii obrzędy z czasem przybierają nieoczekiwany, coraz dziwniejszy obrót. Ciekawie również się zapowiadają projekty specjalne. W cyklu Kultury Dostępnej w czwartek o 13:00 i 18:00 film „Córka trenera”. W ramach Kina Konesera film „Wymarzony w poniedziałek” o 18:30.

Nadal będą wyświetlane filmy: „Agent Kot”, „Ja teraz kłamię”, „Laleczka”, „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie
 Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group