W niedzielę w Pile Marsz dla Życia i Rodziny

11.06.2019   Autor: Paweł Różycki
240---726
W wielu miastach w Polsce odbywają się Marsze dla Życia i Rodziny. Nie inaczej będzie w Pile. W niedzielę 16 kwietnia ulicami miasta przejdzie pilski Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem "Seksedukacja to deprawacja!"
Wydźwięk tego wydarzenia ma wyłącznie pozytywny charakter - mówią organizatorzy. - Chcemy zamanifestować piękno i wartość życia każdego człowieka, który jest nim od momentu poczęcia, co jest bezdyskusyjnym faktem naukowym, aż do naturalnej śmierci. 
 
W tym roku kwestią, na którą organizatorzy planują zwrócić szczególną uwagę, jest edukacja seksualna, ponieważ ich zdaniem w wielu miastach Polski podjęto już próbę zastąpienia wychowania dzieci i młodzieży we wstrzemięźliwości przedmałżeńskiej i do życia w rodzinie na permisywny model edukacji seksualnej, którego opłakane skutki możemy obserwować w społeczeństwach zachodniej części Europy.
 
Jej prowadzenie w oderwaniu od chrześcijańskich wartości moralnych jest źródłem deprawacji dzieci i młodzieży, a także łamie naturalną barierę wstydu dziecka, narażając je na wykorzystanie seksualne przez rówieśników lub osoby dorosłe - podkreślają organizatorzy.
 
Pilski Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca. Początek o godzinie 11:30 mszą świętą w kościele pw. św. Antoniego. Następnie o godz. 12.30 przed kościołem zostanie uformowany korowód, który przemaszeruje na plac Zwycięstwa. Tam odbędzie się festyn, gdzie szczególnie na dzieci czekają liczne atrakcje i niespodzianki. 

Organizatorzy proszą o ubranie się na biało i dołączenie do akcji "pieluszka dla maluszka", czyli zbiórki pieluch jednorazowych dla Domu Samotnej Matki. 

fot. organizatorzy 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group