50-latek groził nożem matce. Chciał zabrać jej dziecko

28.04.2019   Autor: Redakcja
---

50-latek grożąc nożem usiłował odebrać matce niemowlę. Do takiej sytuacji doszło na pilskim dworcu PKP.

W sobotę o godz. 23:40 na dworcu w Pile funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei ujęli 50 letniego mężczyznę, który grożąc nożem usiłował odebrać matce niemowlę.

- Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z posterunku w Pile podczas weryfikacji zgłoszenia pracownika ochrony dworca ujęli mieszkańca Poznania, który groził nożem młodej matce z niemowlęciem. Mężczyzna na widok umundurowanego patrolu SOK podjął próbę ucieczki, nie reagował na żadne wezwania. Po pościgu został ujęty. W celu zapobieżenia dalszej ucieczki funkcjonariusze SOK użyli wobec ujętego środków przymusu bezpośredniego w postaci: siły fizycznej i kajdanek. Przy mężczyźnie zabezpieczono nóż o 15 centymetrowym ostrzu - informuje Piotr Stefaniuk, komendant zmiany Służby Ochrony Kolei.

Podczas zajścia nikt nie ucierpiał.

- 20-letnia podróżna opowiedziała funkcjonariuszom SOK, że ujęty nietrzeźwy mężczyzna trzymając w ręku nóż groził, że ją zabije, że zabierze dziecko. Używając przy tym bardzo wulgarnych słów. Podczas ustalania danych okazało się, że mężczyzna był już wcześniej notowany za rozboje
- dodaje funkcjonariusz SOK.

Napastnika przekazano funkcjonariuszom policji z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group