Zarejestrowano listy do Rady Powiatu w Pile

18.09.2018   Autor: Redakcja
---

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała listy kandydatów do Rady Powiatu w Pile. Wczoraj do północy komitety miały czas na zarejestrowanie list. Listy wg. kolejności rejestracji przez PKW:

Okręg nr 1 - gmina Piła - okręgi wyborcze nr 1 (Śródmieście) i 4 (Zamoście) do Rady Miasta Piły, do zdobycia 6 mandatów:

PiS
1. Magdalena Zgiep – Porzucek
2. Ireneusz Michalak
3. Maria Roman
4. Marek Sokal
5. Agnieszka Kowalska
6. Krzysztof Wiza
7. Jan Nowak
8. Michał Hoga

Porozumienie Samorządowe
1. Eligiusz Komarowski
2. Przemysław Pochylski
3. Robert Judycki
4. Patrycja Kujawa
5. Katarzyna Włodkowska
6. Czesław Jopek
7. Bogumiła Cybulska
8. Aldona Pietrysiak

PSL
1. Bogusław Mazurek
2. Grzegorz Zięba
3. Lidia Markowska

Koalicja Obywatelska
1. Rafał Zdzierela
2. Maria Augustyn
3. Stanisław Dąbek
4. Szymon Frydrych
5. Izabela Toboła
6. Grzegorz Graczyk
7. Mirosława Szudera
8. Magdalena Król

Okręg nr 2 - gmina Piła - okręg wyborczy nr 2 (Górne, Gładyszewo i Motylewo) do Rady Powiatu w Pile, do zdobycia 4 mandaty:

PiS
1. Monika Kubiak – Majewska
2. Ewa Gurda
3. Tomasz Kiesling
4. Ryszard Rotkiewicz
5. Grzegorz Januzik
6. Anna Kabus

Porozumienie Samorządowe
1. Marian Madej
2. Józef Jopek
3. Alina Wasilewska
4. Magdalena Michalska
5. Ryszard Pyziak
6. Agnieszka Magnucka

PSL
1. Remigiusz Nuszczyński
2. Władysław Myszkowski
3. Krystyna Jagła

Koalicja Obywatelska
1. Paweł Jarczak
2. Zbigniew Przeworek
3. Marlena Bakuła – Zdzierela
4. Małgorzata Nowojska
5. Wojciech Szutkowski
6. Jolanta Lubińska

Okręg nr 3 - gmina Piła - okręg wyborczy nr 3 (Jadwiżyn i Koszyce) do Rady Powiatu w Pile, do zdobycia 3 mandaty:

PiS
1. Janusz Kubiak
2. Teresa Usidus
3. Agata Radke
4. Grzegorz Gawliński
5. Tomasz Lewandowski

Porozumienie Samorządowe
1. Krzysztof Pabich
2. Karolina Smęda–Drzycimska
3. Marian Giełczyk
4. Magdalena Iwicka–Radomska
5. Tomasz Pochylski

PSL
1. Jerzy Lejter
2. Halina Bona
3. Remigiusz Bielka

Koalicja Obywatelska
1. Małgorzata Karwacka
2. Grzegorz Wądołowski
3. Marcin Borowicz
4. Dorota Urbańska
5. Łukasz Paradowski


Okręg nr 4 - gmina Łobżenica, miasto i gmina Wysoka, do Rady Powiatu w Pile, do zdobycia 3 mandaty:

PiS
1. Zdzisława Bosak-Kawa
2. Sylwester Tadych
3. Józef Felcyn
4. Orfeusz Nowakowski
5. Marta Konek

Porozumienie Samorządowe
1. Kazimierz Wasiak
2. Ewa Ramusiewicz
3. Magdalena Gdaniec
4. Agnieszka Sobolewska
5. Roman Jopek

PSL
1. Roman Sobieszczyk
2. Stanisław Mrotek
3. Józef Lewandowski
4. Agnieszka Grubich
5. Mirosława Skoczek

Koalicja Obywatelska
1. Mirosław Mantaj
2. Piotr Orzeł
3. Patrycja Liebrecht
4. Karol Borucki
5. Maria Jewszel–Bogunia

Okręg nr 5 - gmina Białośliwie, gmina Miasteczko Krajeńskie, gmina Kaczory, do Rady Powiatu w Pile, do zdobycia 3 mandaty:

PiS
1. Teresa Strzelecka
2. Michał Rozenfeld
3. Jan Schur
4. Iwona Kujawińska
5. Arleta Iwanowicz

Porozumienie Samorządowe
1. Henryk Stokłosa
2. Emilia Załachowska
3. Stepnowski Krzysztof
4. Przybylska Małgorzata
5. Tomasz Miedziński

PSL
1. Agnieszka Mrotek
2. Joanna Zwierzyńska
3. Anna Siebyła
4. Tomasz Martenka
5. Marek Biedroń

Koalicja Obywatelska
1. Marian Martenka
2. Katarzyna Bochenek
3. Karol Jagodziński
4. Halina Kowalska
5. Tomasz Piotrowski

Okręg nr 6 - gmina i miasto Ujście, gmina Szydłowo, do Rady Powiatu w Pile, do zdobycia 3 mandaty:

PSL
1. Stefan Piechocki
2. Jerzy Wiesiołek
3. Marta Rajewska
4. Barbara Podlecka
5. Zdzisław Marciniak

Porozumienie Samorządowe
1. Mirosław Pierko
2. Iwona Krawczyk
3. Agnieszka Norkowska
4. Grzegorz Lewandowski
5. Marek Kamiński

Koalicja Obywatelska
1. Ewelina Ślugajska
2. Sławomir Czerniel
3. Andrzej Stańczak
4. Izabela Urbanowicz
5. Marek Kowalski

Lewica Razem
1. Jerzy Koźma
2. Monika Tuliszewska
3. Marcin Bandurski

Okręg nr 7 – gmina Wyrzysk, do Rady Powiatu w Pile, do zdobycia 3 mandaty:

PiS
1. Henryk Codro
2. Józef Kołos
3. Danuta Tycman
4. Grażyna Jelińska
5. Zbigniew Gajewski

Porozumienie Samorządowe
1. Iwona Schulz
2. Tadeusz Perliński
3. Almuetaz Bellah Nasrullah
4. Andrzej Kliczkowski
5. Natalia Sobieszczyk

PSL
1. Stanisław Wełniak
2. Justyna Kukurowska
3. Renata Młodzik
4. Jarosław Kędzior
5. Edward Kubiński

Koalicja Obywatelska
1. Stefan Rymer
2. Krzysztof Banach
3. Karina Belka
4. Danuta Buryta-Arndt
5. Natalia Kłysz

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group