Minister odwiedził Piłę

21.04.2018   Autor: Artur Maras
---

Joachim Brudziński wizytował Szkołę Policji w Pile. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
brał udział w odprawie z komendantami policji i Państwowej Straży Pożarnej województwa wielkopolskiego a następnie zwiedzał budynek szkoły.

- Wstydzimy się wtedy kiedy na szczęście są to incydentalne przypadki gdy któryś z funkcjonariuszy naraża na szwank dobre imię i honor, formacji, munduru, który nosi na ramionach i tak samo było nam wstyd wtedy gdy opinię publiczna zelektryzowała informacja o wyjątkowo urągających warunkach sanitarnych tutaj w tej szkole. Więc te wszystkie działania, które są podejmowane przez kierownictwo służby, są możliwe dlatego, że niwelujemy i nadrabiamy wieloletnie zaniechania ze strony nas, polityków - mówi minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Joachim Brudziński.

" target="_blank">

Minister MSWiA przedstawił komendantom wojewódzkim plany modernizacji polskich służb, w którego ramach do 2020 roku do wszystkich służb mundurowych podległych MSWiA przekazane zostanie ponad 9 mld złotych. Pieniądze te będą wykorzystywane m. in. na doposażenie służb oraz remontu lub budowę niezbędnego zaplecza dla funkcjonariuszy. Poruszone zostały także kwestie dotyczące bezpieczeństwa. Po spotkaniu z komendantami Joachim Brudziński zwiedził budynek pilskiej Szkoły Policji.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group