Zatrzymano 68 osób

17.03.2018   Autor: Artur Maras
---

W okresie ostatnich tygodni policja zatrzymała 68 osób poszukiwanych od kilku miesięcy, a nawet lat. Mieszkańcy powiatu pilskiego zostali zatrzymani na terenie województwa wielkopolskiego, Niemiec, Holandii i Wielkiej Brytanii. 18 z nich poszukiwanych było listami gończymi, a 4 Europejskimi Nakazami Aresztowania.

- Osoby te ukrywały się przed organami ścigania, zarówno w domach jak i w pomieszczeniach gospodarczych, w pustostanach. Osoby te zostały zatrzymane i osadzone w pilskim areszcie. Ponadto pilscy kryminalni wykonali intensywne działania mające na celu ustalenie miejsca pobytu wraz z zatrzymaniem mieszkańców powiatu pilskiego, którzy byli poszukiwani na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. - mówi sierż. sztab. Jędrzej Panglisz, zespół prasowy KPP w Pile

Łącznie policja zatrzymała 68 osób w wieku od 18 do 64 lat, wśród których było osiem kobiet. Funkcjonariusze ustalili, że część poszukiwanych ukrywała się na terenie kilku krajów Unii Europejskiej. Czterech mężczyzn zostało zatrzymanych na terenie Niemiec, Holandii i Wielkiej Brytanii. Mieszkańcy powiatu pilskiego poszukiwani byli między innymi za popełnione przestępstwa kradzieży z włamaniem, rozboje, znęcania, przestępstwa narkotykowe, oszustwa oraz pobicia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group