Kampania społeczna w trosce o seniorów

17.03.2018   Autor: Michał Kępiński
---

Pilscy policjanci we współpracy z MZK rozpoczęli kampanię społeczną poświęconą seniorom. Spoty będą prezentowane w autobusach komunikacji miejskiej. Na monitorach będą wyświetlane ostrzegające hasła.

- Tym razem mówimy seniorze bądź ostrożny. Czyli w domyśle bądź ostrożny na różne zagrożenia. Paradoksalnie nie dotyczy to tylko metod na wnuczka, ale również dotyczy to takich sytuacji jak bezpieczeństwo na drodze, bezpieczeństwo w internecie. Naszym zamysłem było, aby ta formuła była nieco szersza, ale tak jak mówiliśmy uprościliśmy ten przekaz. Bardzo się cieszymy, że wszystkie te osoby, znane przecież w Pile, chciały z nami współpracować i dzięki nim ta kampania ma taki wydźwięk. - mówi podinsp. Tomasz Wojciechowski naczelnik wydziału prewencji KPP w Pile

Udział w kampanii wzięli między innymi prezydent Piły, starosta pilski, czy szefowie służb mundurowych. Kampania ma formę prezentacji zdjęć z hasłami ostrzegającymi seniorów. Fotografie będą wyświetlane w autobusach MZK. Taki pomysł przedstawienia problemu to efekt wcześniejszych przedsięwzięć, które odniosły sukces. W Pile w ostatnim czasie był tylko jeden przypadek wyłudzenia pieniędzy od seniorów.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group