Kukiz'15 już rusza do kampanii wyborczej

27.06.2017   Autor: Michał Kępiński
---

Samorządy z Kukizem. Pod takim hasłem ruszyła przedwyborcza akcja ruchu Kukiz'15. - Każdy może zostać radnym, wójtem, burmistrzem, czy prezydentem – mówią jego przedstawiciele.

- Wystartowaliśmy z innowacyjnym projektem i zapraszamy do tego projektu wszystkie osoby, dla których ważny jest samorząd, dla których ważne jest to co dzieje się lokalnie. Mamy innowacyjną stronę internetową samorzadyzkukizem.pl na, którą serdecznie zapraszamy. Tam też można dokonać rejestracji i zgłosić chęć wystartowania w przyszłorocznych wyborach
- zachęca Błażej Łukasz Parda, poseł na Sejm RP, Kukiz'15.

Kukiz'15 jako pierwszy postanowił rozpocząć walkę o samorządy. Brak silnych struktur lokalnych sprawia, że ugrupowanie musi zacząć działać wcześniej, tak by zdążyć zebrać kandydatów i przygotować się do walki w wyborach.

Kukiz'15 podkreśla, że chce wyrwać samorządy z rąk partyjnych klanów i zapełnić swoje listy osobami, które zgłoszą się przez internet. Wszyscy chętni mogą wypełnić formularz online.

Wymagania to podanie między innymi informacji o przynależności partyjnej czy doświadczeniu politycznym. Kukiz'15 oprócz miejsc na listach oferuje wsparcie w kampanii i szkolenia, które mają pomóc w efektywnym starcie w wyborach.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group