Izba gospodarcza świętuje 25-lecie

24.01.2017   Autor: Redakcja
---

Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski ma już 25 lat. Z tej okazji zorganizowano spotkanie noworoczne które było okazją do integracji środowisk biznesu, samorządu i nauki. Była to również okazja do podsumowania dotychczasowej działalności izby.

- Te 25 lat w kraju to był straszny czas przemian, którego nikt w stanie nie był sobie wyobrazić i tak jak w kraju się wszystko się zmieniło, w gospodarce się zmieniło, tak samo nasze firmy są zupełnie inne niż 25 lat temu więc i Izba jest inna. Mamy nowe elektroniczne czasy - mówi Grzegorz Marciniak, prezes Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski.

Obecnie do Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski należy ponad setka przedsiębiorstw z powiatu pilskiego. Stowarzyszenie zrzeszające firmy z Piły i okolic zajmują się – jak sami o sobie mówią - współtworzeniem samorządu gospodarczego i polityki rozwoju regionu.

Izba dla swoich członków organizuje darmowe porady prawne oraz szkolenia z różnych dziedzin. A to nie wszystko. Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski swoim członkom doradza w zakresie pozyskiwania środków z unii europejskiej oraz pomoc w promowaniu przedsiębiorstwa.

Spotkanie noworoczne w Młodzieżowym Domu Kultury zorganizowała Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski oraz Starostwo Powiatowe w Pile.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group