Zatrzymani za narkotyki w Trzciance

23.09.2016   Autor: Redakcja
---

Trzcianeccy policjanci zatrzymali posiadaczy narkotyków. Zatrzymano trzech mieszkańców Trzcianki przy których znaleziono amfetaminę i marihuanę. Teraz czekają na wyrok.

- Policjanci z Trzcianki z referatu kryminalnego zatrzymali mężczyznę 36-letniego mieszkańca Trzcianki przy którym znaleziono narkotyki w postaci amfetaminy w ilości około 70 gramów i około 60 gramów marihuany. Następstwem tego zatrzymania były kolejne zatrzymania 2 osób, również mieszkańców Trzcianki. Mężczyznom przedstawiono zarzuty za posiadanie środków psychotropowych i odurzających oraz jednemu z tych mężczyzn przedstawiono zarzut za udzielanie środków psychotropowych i odurzających - informuje kom. Marcin Stawny, komendant komisariatu policji w Trzciance

Prokurator Rejonowy w Trzciance zastosował wobec jednego z mężczyzn dozór policyjny. Zatrzymani byli znani trzcianeckim policjantom. Poprzednio byli notowani za przestępstwa przeciwko mieniu. Za posiadanie środków odurzających i psychotropowych grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group